Spotkanie wigilijne w II d.

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu najpiękniejsze, najcieplejsze, rodzinne i pełne radości chwile. Każdy z nas chciałby, aby trwały troszkę dłużej. Pewnie dlatego już z początkiem grudnia czuć, słychać i widać świąteczne przygotowania do tego wyjątkowego spotkania wigilijnego, które łączy i napełnia nasze serca niezwykłą radością, życzliwością, której na co dzień czasami tak bardzo nam brakuje. W naszej klasie przygotowania te również miały miejsce. Oprócz wykonania świątecznej dekoracji dzieci intensywnie ćwiczyły przed bożonarodzeniowym występem ucząc się pięknych kolęd, piosenek, wierszy i układów tanecznych. W dniu 20 grudnia dzieci zaprezentowały swój występ przed rodzicami. Piękna scenografia, kolorowe stroje sprawiły, że rodzice z zainteresowaniem słuchali swoich pociech, które wprowadziły wszystkich w szczególny nastrój. Ten dzień był magiczny i wyjątkowy. Myślę, że to były chwile , które na długo zostaną w naszej pamięci i będą dobrze wspominane.
tekst: Izabela Socha
zdjęcia: Arleta Nawrot-Kowalik