Sukcesy uczniów naszej szkoły

W tym roku szkolnym uczniowie z naszej szkoły brali udział w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia. Zmagali się z bardzo ciekawymi zadaniami. Ze względu na wiek uczniów, konkurs był podzielony na trzy poziomy. Pierwszy poziom to uczniowie klas I-III i oni pisali ten test w trybie stacjonarnym, poziom drugi dla uczniów z klas IV-VI i poziom trzeci, w którym uczestniczyli uczniowie z klas VII-VIII. Starsi uczniowie pisali zgodnie z podanym regulaminem w trybie online.

Kacper Cichocki – uczeń klasy III c zajął 3 miejsce w Polsce zdobywając tytuł Mistrza Logicznego Myślenia.

Taki sam tytuł zdobyli jeszcze uczniowie zajmując dalsze miejsca:

Mikołaj Wojtasik – 9 miejsce - klasa III c

Igor Kajda – 10 miejsce – klasa III c

Konrad Przetak – 10 miejsce – klasa III c

Wyróżnienia i tytuł Eksperta Logicznego Myślenia wywalczyli :

Igor Konat – 12 miejsce - klasa III c

Aleksandra Brocka – 15 miejsce – klasa III c

Dawid Koryciński - 11 miejsce – klasa VI c

Wszystkim uczniom i nauczycielom ich uczącym bardzo serdecznie gratulujemy.

Barbara Dorobek-Skórska

09-06-2021, Zbigniew Maruszewski