Świąteczna wizyta w domu dziecka

3 grudnia 2020 r. przedstawiciele rodziców dzieci klasy VI a odwiedzili Dom Dziecka w Skopaniu. Przekazali podarunki dla podopiecznych, ufundowane ze środków klasowych.
Pani Barbara Lech: „Pod opieką dyrektora ośrodka jest 43 dzieci, 27 chłopców i 16 dziewczynek. Wychowankowie są w wieku od 5 do 23 lat. Przekazaliśmy zakupy. Pan dyrektor zaprosił nas na kilkuminutową rozmowę, która trwała ponad godzinę. Jest to człowiek o wielkim sercu i ogromnej chęci pomocy swoim podopiecznym. Było to słychać w jego głosie i historiach, które nam opowiedział. Nie sposób opisać tego w krótkiej notatce, mam nadzieję, że kiedy skończy się czas pandemii, spotkamy się ponownie w szerszym gronie”

Wspaniała inicjatywa rodziców i dzieci!

Świąteczna wizyta w domu dziecka - galeria zdjęć

Agnieszka Sałata

10-12-2020, Zbigniew Maruszewski