Świąteczna zbiórka żywności

Członkowie Szkolnego Koła Caritas wraz z opiekunami: panią Elżbietą Pizur i panią Joanną Wójcik przeprowadzili na terenie naszej szkoły świąteczną zbiórkę żywności. Akcja miała na celu przygotowanie paczki żywnościowej dla rodziny znajdującej się w trudnej sytuacji materialnej i zdrowotnej. Zbiórka przerosła nasze oczekiwania! Uczniów, którzy przynosili różne produkty było bardzo wielu. Pomagali nam indywidualnie lub jako zespół klasowy. Zgromadzonych artykułów było tak dużo, że udało się nam przygotować olbrzymie paczki dla trzech potrzebujących rodzin.

W imieniu własnym, jaki i obdarowanych, bardzo dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc. Za Waszą życzliwość i otwartość na potrzeby drugiego człowieka. Dziękujemy Wychowawcom poszczególnych klas za zachęcanie uczniów do wzięcia udziału w zbiórce.

Członkowie i opiekunowie SKC życzą wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie bliskich, w pogodnej i radosnej atmosferze.

Joanna Wójcik

18-12-2021, Zbigniew Maruszewski