Świetliczaki w Bibliotece Miejskiej w Staszowie

23.02.2022 r. grupa uczniów z klas 1-2 wybrała się do Biblioteki Miejskiej w Staszowie. Świetliczaki z klas 1-2 wzięły udział w zajęciach tematycznych w ramach realizowanego w świetlicy szkolnej projektu „Magiczna Moc Bajek”. Nasi uczniowie wysłuchali fragmentu książki autorstwa Anny i Tomasza Bieleckich pt. „Legendy ziemi staszowskiej”. Obejrzeli także kilka ciekawych bajek z dawnych lat. Jako, że dla niektórych dzieci była to pierwsza wizyta w tym miejscu, panie oprowadziły uczniów po budynku i pokazały jak ciekawie można spędzić u nich czas. Pod koniec naszej wizyty świetliczaki skorzystały z fotobudki przygotowanej przez pracowników biblioteki i wykonali fotografie z ciekawymi rekwizytami.

05-03-2022, Zbigniew Maruszewski