Świetliczaki w Bibliotece Miejskiej w Staszowie

05.12.2022 r. świetliczaki z klas pierwszych wybrały się do Biblioteki Miejskiej w Staszowie na zajęcia tematyczne w ramach realizacji projektu „Europa i ja”. Uczniowie wzięli udział w zajęciach na temat czeskiej bajki „Krecik”. Poznali historię powstania bajki, a także samodzielnie czytali fragmenty książki oraz obejrzeli jedna z przygód wesołego krecika. Potem przystąpili do wykonania pracy plastycznej również dotyczącej małego zwinnego krecika. Gotowe prace zabrali ze sobą do szkoły, a następnie umieściliśmy je w świetlicowej galerii prac plastycznych.

Paulina Małas

Małgorzata Krzysztofik

Świetliczaki ze swoimi pracami

Świetliczaki z wizytą w Bibliotece Miejskiej