Szkoła laureatów i finalistów

Od wielu lat nasza szkoła znajduje się w czołówce województwa świętokrzyskiego pod względem liczby finalistów i laureatów wojewódzkich konkursów przedmiotowych. W tym roku szkolnym troje naszych uczniów zdobyło zaszczytny tytuł laureata, a kolejnych sześciu - tytuł finalisty.

Laureatami wojewódzkich konkursów przedmiotowych zostali:

z matematyki Maria Szemraj – uczennica klasy VII d – nauczyciel mgr Bożena Masternak

z fizyki Karol Jaworski – uczeń klasy VIII b – nauczyciel mgr Katarzyna Gromniak

z historii Antoni Fąfara – uczeń klasy VII b – nauczyciel dr Dariusz Kubalski

Finalistami wojewódzkich konkursów przedmiotowych zostali:

z fizyki Jakub Rożek – uczeń klasy VII b – nauczyciel mgr Katarzyna Gromniak

z fizyki Szymon Grzegrzółka uczeń klasy VII b – nauczyciel Katarzyna Gromniak

z fizyki Ernest Łukaszek uczeń klasy VIII a – nauczyciel Katarzyna Gromniak

z matematyki Karol Jaworski – uczeń klasy VIII b – nauczyciel mgr Ewa Kowalska

z matematyki Szymon Grzegrzółka – uczeń klasy VII b – nauczyciel mgr Urszula Boroń

z matematyki Bartosz Myśliwiec – uczeń klas VIII b – mgr nauczyciel mgr Ewa Kowalska

W tym roku szkolnym, ze względu na panującą pandemię, odwołano uroczystą galę, podczas której Świętokrzyski Kurator Oświaty pan Kazimierz Mądzik osobiście wręczyłby laureatom zaświadczenia. Zostały one przesłane do szkoły, a laureaci i finaliści odebrali je z rąk dyrektora szkoły dr. Dariusza Kubalskiego.

Laureatom, finalistom i nauczycielom gratulujemy tegorocznych sukcesów i życzymy kolejnych w przyszłym roku szkolnym.

Dariusz Kubalski

Laureatka Maria Szemraj z dyrektorem szkoły

Laureat Karol Jaworski z dyrektorem szkoły

Pani Bożena Masternak z Marią Szemraj