Szkolenie na temat cyberzagrożeń - materiały dla nauczycieli i rodziców

Szanowni Nauczyciele i Rodzice Staszowskiej "Dwójki"

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Staszowie przystąpiła do projektu Bezpieczna Szkoła Cyfrowa.
Jednym z realizowanych zadań jest przeprowadzenie odpowiednich szkoleń dla rodziców uczniów PSP nr 2 w Staszowie w zakresie cyberbezpieczeństwa.
Szkolenia dla rodziców zostaną przeprowadzone przez wychowawców klas podczas klasowych "wywiadówek".
Dotyczyć one będą cyberzagrożeń i ważnej roli rodziców w ochronie dzieci przed nimi. Na spotkaniach z rodzicami, wychowawcy wyświetlą film i prezentację nt.cyberbezpieczeństwa.
Materiały szkoleniowe dostępne są TU >>
26-01-2017, Marek Poniewierka