Szkolny Konkurs Talentów

Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny w naszej szkole odbył się pierwszy Szkolny Konkurs Talentów. Do turnieju zgłosiło się 18 uczniów z klas czwartych, piątych i szóstych, którzy odważyli się wystąpić przed publicznością składającą się z ich kolegów i koleżanek. Młodzi artyści zaprezentowali się, tańcząc, śpiewając lub grając na instrumencie.

Komisja przyznała następujące miejsca i wyróżnienia:

I miejsce zdobyli: Kacper Raka z kl. VIb (gra na perkusji), Antonina Nowak z kl. Va (taniec), Martyna Witkowska Va (taniec), Emilia Łysiak, Weronika Wach, Karolina Rogala i Gabriela Legiecka z kl. IVa (śpiew i taniec), Natalia Widanka IVb (śpiew) oraz Julia Brzyszcz i Natalia Miska z kl. VIb (taniec na wrotkach).

II miejsce przyznano Amalii Polewce i Amelii Cecelon z kl. IVa (śpiew) oraz Amelii Złotnik z kl. VIb (śpiew).

III miejsce zdobyły Julia Brzyszcz i Alicja Czerw z klasy VIb (śpiew).

Wyróżnienie przypadło Urszuli Brockiej i Julii Gaweł z kl. IVd (śpiew) i Lenie Bartoszczyk z kl. IVd (gra na gitarze).

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki.

Młodym artystom życzymy sukcesów i międzynarodowej sławy i zapraszamy kolejnych utalentowanych uczniów do udziału w przyszłorocznym Konkursie Talentów.

Autor: mgr Anna Walas

04-04-2019, Marek Poniewierka