„TAK, POMAGAM!”

Uczestnicy Szkolnego Koła Caritas wzięli udział w XIII przedświątecznej zbiórce żywności pod hasłem: „TAK, POMAGAM!”. Produkty o przedłużonym terminie ważności zbieraliśmy w supermarketach „Biedronka” oraz „Mila” w Staszowie. Przyjmowaliśmy od mieszkańców m.in. takie artykuły spożywcze jak: mąka, ciastka, olej i konserwy. Wiele osób zdecydowało się także wysłać płatnego SMSa wspierającego działalność Caritas. Cała akcja przebiegła spokojnie. Opiekę nad nią sprawowały p. Elżbieta Pizur i p. Joanna Wójcik. Uczniowie zebrali wiele produktów od ludzi o dobrym sercu, którym serdecznie DZIĘKUJEMY!

Autor: Kinga Kopeć kl. III b Gimnazjum nr 2

18-01-2018, Marek Poniewierka