Telekonferencja ze szkołą partnerską Heaton Avenue Primary School w Wielkiej Brytanii

W środę 18 grudnia 2019 odbyła się telekonferencja klasy 3D z zaprzyjaźnioną szkołą partnerską Heaton Avenue Primary School w Wielkiej Brytanii. Podczas konferencji uczniowie krótko porozmawiali z angielskimi uczniami oraz zaśpiewali kolędę „Przybieżeli do Betlejem Pasterze”. Klasa 3D przygotowała również piękną kartkę świąteczną , która tradycyjnie zostanie przesłana do książęcej pary Williama i Catherine.
Specjalne podziękowania kierujemy do pani Iwony Chara za pomoc w przygotowaniu pięknej kartki.

Autor: mgr Justyna Szczepańska

19-12-2019, Marek Poniewierka