Turniej Dzikich Drużyn MIX

W dniu 27 marca 2019r w staszowskiej "Dwójce" odbył się turniej koszykówki "Dzikich Drużyn" MIX.
Drużyny składały się z dwóch dziewcząt i dwóch chłopców. Uczniowie sami dobierali sobie składy i nazwy drużyn.
W rozgrywkach wzięło udział cztery drużyny : K.S.Baranki, F.C.Pudliszki, K.S.Pola Łąki Wieś i K.C. Nurki.
Drużyny grały systemem "każdy z każdym". W sumie rozegrano sześć meczy po 4 x 5 minut.
Zwyciężyła drużyna F.C.Pudliszki w składzie: Michał Markowski, Igor Plisak, Agnieszka Wrona, Karolina Górska.
Drugie miejsce zajęła drużyna K.S. Pola Łąki Wieś, a trzecie K.C.Nurki. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary i medale. Nagrodzono również zawodników najbardziej Fair play.
Nagrody ufundowało zrzeszenie LZS w Staszowie.
Organizatorem turnieju w ramach programu "Trzymaj formę" była pani Barbara Malinowska.
Wielkie brawa należą się tutaj uczniom, którzy brali udział w turnieju, ponieważ udowodnili, że potrafią aktywnie spędzać czas i w sportowy sposób integrować się z rówieśnikami.
Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w kolejnych sportowych wyzwaniach.
Zredagowała: B.Malinowska.
01-04-2019, Marek Poniewierka