Uczniowie z „Dwójki” wyróżnieni na V staszowskiej gali sportu

Staszowska Gala Sportu 2019 odbyła się w piątek 21 lutego w sali widowiskowej Staszowskiego Ośrodka Kultury. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Wiceminister Sportu i Turystyki Anny Krupki. Podczas gali podsumowano sportowy rok 2019. Kapituła konkursowa, w której skład weszła Miejska Rada Sportu wyróżniła sportowców i trenerów w następujących kategoriach: Sport szkolny – Sportowiec roku, Sport szkolny – Trener roku, Sport klubowy – Sportowiec roku, Sport klubowy – Trener roku, Sportowa nadzieja oraz Sportowcy dla Staszowa. Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy, kwiaty oraz upominki.

Wśród uczniów naszej szkoły wyróżnieni zostali:

W kategorii Sport szkolny – Sportowiec roku 2019 nagrody otrzymali: Alicja Arendarska, Paweł Zaliński, Bartłomiej Kosik, Bartosz Sadłocha, Michał Bąk

W kategorii Sport szkolny – Trener roku 2019 nagrodę otrzymała Bernadeta Wieczorek

W kategorii Sport klubowy – sportowiec roku 2019 nagrodę otrzymał Bartosz Szyszkowski

W kategorii Sportowa Nadzieja 2019 nagrody otrzymali Krzysztof Pluciński I Kacper Szyszkowski.

Życzymy wytrwałości w dążeniu do wyznaczonego celu i wielu kolejnych sukcesów na arenie sportowej.

Autor: mgr Izabela Trela

Galeria zdjęć >>