Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 – klasy 1 – 2 oraz 4 – 7

Również w tym roku inaczej niż dotychczas przebiegało zakończenie nauki w naszej szkole. 25 czerwca 2021 r. uczniowie odebrali świadectwa promocyjne z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa.

Klasy I – II oraz IV – VII spotkały się z wychowawcami w salach lekcyjnych, gdzie uczniowie wysłuchali wystąpienia Dyrektora szkoły. Pan Dyrektor krótko podsumował pracę uczniów, podziękował nauczycielom i rodzicom. Natomiast pan wicedyrektor przedstawił wyniki w nauce poszczególnych klas orazodczytał nazwiska uczniów wyróżnionych. Na koniec Dyrektor życzył wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.

Następnie uczniowie odebrali świadectwa i gratulacje od swoich wychowawców. Z radością i życzeniami beztroskiego wypoczynku udali się na zasłużone wakacje.

Kolejny rok szkolny za nami. Chwilami było ciężko, tęskniliśmy za szkołą podczas nauki zdalnej, cieszyliśmy się z powrotu w szkolne mury. Każdy na pewno zachowa z tego czasu szczególne wspomnienia. Życzymy wszystkim udanych wakacji!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 – klasy 1 – 2 oraz 4 – 7 - zdjęcia

Agnieszka Sałata

26-06-2021, Zbigniew Maruszewski