VI Turniej Noworoczny w Tenisie Stołowym

Dnia 2 lutego 2018 r. odbył się VI Indywidualny i Drużynowy Turniej Noworoczny Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych i Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Staszów. Zawody zostały rozegrane w Zespole Placówek Oświatowych nr 1 w Staszowie. Do rywalizacji oprócz naszej szkoły przystąpiły szkoły ze Smerdyny, Czajkowa, Kurozwęk i gospodarze - staszowska „Jedynka”. Zawody rozegrano systemem do dwóch przegranych meczy.

Wyniki indywidualne naszych uczniów w poszczególnych kategoriach:

Szkoła podstawowa, klasy IV-VI dziewczęta: 3 miejsce - Jońca Marlena,

Szkoła podstawowa, klasa VII dziewczęta: 1 miejsce – Patrycja Mazanka, 2 miejsce - Agnieszka Wrona, 3 miejsce - Karolina Górska,

Szkoła podstawowa, klasa VII chłopców: 4 miejsce – Fryderyk Sadłocha, 5-6 miejsce – Konrad Nurkiewicz, Igor Godzwon, 7 miejsce – Bartosz Falasa,

Szkoła gimnazjalna, dziewczęta: 1 miejsce – Kamila Legiecka, 2 miejsce- Agata Dziewierz, 3 miejsce – Agnieszka Cisak, 4 miejsce – Kinga Janik, 6 miejsce – Paulina Dziewierz,

Szkoła gimnazjalna, chłopcy: 3 miejsce – Jakub Piątek, 4 miejsce – Kamil Komański, 5-6 miejsce – Karol Kos, Wojciech Kręcisz, 7 miejsce – Kacper Słomka.

Wyniki rywalizacji drużynowej:

Szkoła podstawowa, klasy IV-VI: 1 miejsce: SP Nr 1 Staszów, 2 miejsce: SP Smerdyna, 3 miejsce: SP Nr 2 Staszów, 4 miejsce: SP Kurozwęki

Szkoła podstawowa, klasy VII: 1 miejsce: SP Nr 2 Staszów, 2 miejsce: SP Nr 1 Staszów, 3 miejsce: SP Smerdyna, 4 miejsce: SP Czajków, 5 miejsce: SP Kurozwęki,

Szkoły gimnazjalne: 1 miejsce - PG Nr 2 Staszów, 2 miejsce – PG Nr1 Staszów, 3 miejsce - PG w Czajkowie

Opiekunami naszych uczniów byli: Izabela Trela, Agnieszka Chodyna, Rafał Konat, Iwona Szercer.

Tekst i zdjęcia: Rafał Konat

Więcej zdjęć >>