Wizyta klasy III a w stadninie koni ,,Mam Pasję”

W dniu 17 lutego 2021 r., uczniowie klasy III a wybrali się do stadniny koni ,,Mam Pasję”.Podczas wycieczki dzieci oglądały stajnię i boksy, poznały mieszkańców stadniny, brały udział w zajęciach praktycznych z obsługi i pielęgnacji konia. Największą atrakcją był kulig zaprzęgiem konnym, oraz przejażdżka na koniu, co sprawiło dzieciom największą radość. Po wrażeniach jeździeckich odbyły się wspólne zabawy na świeżym powietrzu oraz pieczenie kiełbasek na ognisku.

Wycieczka była bardzo udana, dostarczyła wszystkim wiele wrażeń i radości.

21-02-2021, Zbigniew Maruszewski