Wizyta sześciolatków w świetlicy szkolnej

31.05.2023 r. świetlicę szkolną odwiedziła grupa 6-latków z Przedszkola nr 3 w Staszowie. Celem odwiedzin było zapoznanie z codziennym funkcjonowaniem świetlicy szkolnej i dostępnymi zajęciami. Zostały oprowadzone po budynku szkoły, pomieszczeniach takich jak: klasy, hala gimnastyczna, biblioteka, jadalnia, sklepik szkolny. Przedszkolaki wykonały także prace plastyczną w grupach - Order Uśmiechu, którą zabrały na pamiątkę do przedszkola. Sześciolatki wykazały dużą ciekawość i zainteresowanie podczas pracy jak i w czasie zwiedzania szkoły.

Paulina Małas

Marta Pyrek-Januszewska