Wojewódzki Szkolny Turniej Szachowy.

W dniu 3 października w Kiecach odbył się Wojewódzki Szkolny Turniej Szachowy. Uczestniczyli w nim uczniowie z całego województwa, a naszą szkołę reprezentowało czterech uczniów: Alan Czerwiec - kl. IIIa, Adrian Czerwiec - kl. Va, Antoni Fąfara - kl. Vb, Mateusz Żyła - kl. - VIa., a opiekunem był pan Rafał Konat. Bardzo dobre II miejsce i Tytuł Wicemistrza Województwa Świętokrzyskiego w swej kategorii klas I-III zajął Alan Czerwiec. Pozostali chłopcy rywalizowali w kategorii klas IV- VI i zajęli odpowiednio miejsca: Adrian Czerwiec miejsce VII, Antoni Fąfara miejsce VIII, natomiast Mateusz Żyła uplasował się na miejscu LXIV.
Autor: mgr Rafał Konat
Więcej zdjęć >>