Wrotki

W ramach aktywnego powrotu do szkoły, uczniowie staszowskiej „Dwójki” uczestniczą w cyklicznych wyjazdach do Mielca na tor wrotkarski. Propozycja aktywnego spędzania czasu objęła klasy IV – VIII. Oprócz jazdy na wrotkach uczniowie mogą skorzystać również z innych atrakcji znajdujących się w Centrum Zabawy - WyWrotki i Wrotki na Wypasie tj. cymbergaja, tenisa stołowego, bilarda, piłkarzyków, karaoke, tablic sensorycznych i zabaw w „małpim gaju”. Nauka jazdy na wrotkach odbywa się pod opieką instruktora i nauczycieli wychowania fizycznego.

Barbara Malinowska, Agnieszka Chodyna, Małgorzata Wrona

Kilkoro uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Staszowie podczas jazdy na wrotkach