WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Masz dużo pomysłów związanych z Twoją szkołą?

Masz szansę je urzeczywistnić.

Zachęcamy do zgłoszenia swojej kandydatury w wyborach na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego wszystkich uczniów klas VI i VII. Przygotuj prezentację swojej kandydatury. Napisz w niej, co chciałbyś zmienić w życiu szkoły. Przedstaw krótko swój program zachęcający do głosowania na Ciebie. Nie zapomnij o zamieszczeniu swojej fotografii, informacji, z której klasy jesteś oraz o Twoich zainteresowaniach i umiejętnościach.

Kandydatury należy zgłaszać na maila renatajaneczko@gmail.com do dnia 19.06.2020.

Wybory odbędą się w dniu 22.06.2020 przez dziennik elektroniczny. Każdy uczeń otrzyma na pocztę w dzienniku kartę do głosowania.

Wyniki wyborów ogłoszone będą na stronie internetowej szkoły.

18-06-2020, Zbigniew Maruszewski