Wycieczka do Bochni - klasa 1 c i 2 c

30 marca 2023 r. klasa 1 C i 2 C wybrały się na wycieczkę szkolną do Krakowa oraz Bochni. Pierwszym punktem naszej wycieczki było przedstawienie w Teatrze Groteska. Spektakl o tematyce z repertuaru dziecięcego nosił tytuł "Wścibscy". Następnie udaliśmy się do Kopalni Soli Bochnia. Po przyjeździe na miejsce zjechaliśmy do kopalni. Tam pani przewodniczka oprowadziła nas "Trasą Turystyczną z Podziemną Ekspozycją Multimedialną". Dzieci były zachwycone ścieżką edukacyjną. Na zakończenie nie mogło zabraknąć czasu na zakupienie pamiątek z wycieczki.

Paulina Reperowska, Anna Łokieć, Gabriela Urbańska

Klasa 1c i 2c w podziemiach Kopalni Soli Bochnia