Wycieczka do Kielc - klasa II C

22 września 2022 r. klasa II c wraz z wychowawcą panią Anna Łokieć i panią Pauliną Reperowską uczestniczyli w wycieczce do Kielc. Pierwszym punktem programu była wizyta w kinie Helios gdzie uczniowie obejrzeli film pt. ,,DC Liga Super Pets”. Po zakończonej projekcji udaliśmy się na ciepły posiłek. Kolejnym punktem wycieczki było zwiedzanie Centrum Geoedukacji znajdującego się w Geoparku w Kielcach. W trakcie zwiedzania uczniowie poznali historię Ziemi ,, przechodząć” przez poszczególne ery. Najwięcej emocji wzbudziła wśród uczniów podróż kapsułą 5D ,,Podróż do wnętrza Ziemi”.

To była udana wycieczka. Wszyscy wrócili z wycieczki w doskonałych humorach.

Anna Łokieć

Paulina Reperowska