Wycieczka do lasu klasy I c

Uczniowie klas I c wraz z wychowawcą Anną Łokieć w dniu 11.10.2021 r. wybrali się na wycieczkę do Szkółki Leśnej w Czernicy. Podczas spaceru po lesie pod opieką Pani Joanny Drożdżowskiej dzieci obserwowały napotkane rośliny - rozróżniały drzewa iglaste i liściaste, zapoznały się z nazwami mijanych krzewów oraz wsłuchiwały się odgłosy jesiennego lasu,a także zbierały skarby lasu - żołędzie, liście i kasztany.

Po długim spacerze na polance pod lasem czekały na dzieci kiełbaski z ogniska i zabawy integracyjne. Do szkoły uczniowie wrócili uśmiechnięci i dotlenieni.

Anna Łokieć

12-10-2021, Zbigniew Maruszewski