Wycieczka do ZOO „Leśne Zacisze” – klasy 1 A i 3 A

W środę 6 października 2022 r. klasa 1 A i 3 A wybrały się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego „Leśne Zacisze” w Lisowie. Podczas zwiedzania terenu uczniowie mieli okazję poznać około 100 gatunków zwierząt z 6 kontynentów świata. Na terenie Mini ZOO przywitały nas między innymi: strusie afrykańskie, wielbłądy, emu, zebry, antylopy, bawół afrykański, papużki, pawie, lew i wiele innych zwierząt. Oprócz zwiedzania uczniowie mieli czas na wspólną integrację podczas zabawy na placu zabaw i wspólnym spożywaniu kiełbaski z grilla. Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody.

Z wycieczki wróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni i pełni wrażeń.

Monika Socha

Foto: Monika Socha, Ewa Marek