Wycieczka klasy 1 b do Alpakrainy w Karwowie

Czy wiecie jak wyglądają alpaki? Uczniowie klasy I b już wiedzą, bo 21 października wybrali się do Alpakrainy w Karwowie, aby poznać te urocze zwierzęta. Podczas zajęć dzieci mogły się przekonać, że alpaki są niesamowicie puszyste! Ich wełna to drogocenny surowiec w świecie mody. Te łagodne zwierzaki chętnie dają się głaskać i dotykać. Są mięciutkie i mają niezwykle piękne oczy. Wycieczka była dla dzieci dużym przeżyciem. Bezpośredni kontakt ze zwierzętami, możliwość ich karmienia oraz konkursy i zabawy sprawiły dzieciom ogromną frajdę. Wycieczka naprawdę była udana. Pogoda choć ostatnio kapryśna, nam jednak dopisała. Każdy wrócił trochę zmęczony, ale bardzo szczęśliwy i zadowolony.

Beata Gromniak

26-10-2021, Zbigniew Maruszewski