Wycieczka klasy 3 A do „Leśnego Zacisza”

W dniu 2.06.2021 r. uczniowie klasy 3a wyruszyli busem do „Leśnego Zacisza”, które mieści się na malowniczo położonym terenie otoczonym lasem, w miejscowości Wygwizdów. Podczas spaceru alejkami ZOO, dzieci miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta pochodzące z różnych kontynentów i z różnych stref klimatycznych świata. Po dość długim spacerze był też czas na grilla i zajęcia rekreacyjno - sportowe. Zabawy przyniosły dzieciom wiele radości i wywołały uśmiech na ich twarzach. Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody.

Anna Łokieć

02-06-2021, Zbigniew Maruszewski