Wycieczka klasy I c do Parku Edukacyjnego w Pacanowie

16.09.2021 r. uczniowie klasy Ic wraz z wychowawcą wyruszyli na wycieczkę do Parku Edukacyjnego w Pacanowie. Podczas spaceru alejkami ogrodu edukacyjnego dzieci miały okazję zobaczyć zwierzyniec, w którym podziwiały zwierzęta hodowlane oraz różnorodne ptactwo w kurnikach i wolierach. W parku uczniowie zdobywali wiedzę na temat bajek i baśni poprzez kreatywną zabawę. Zabawy przyniosły dzieciom wiele radości i wywołały uśmiech na ich twarzach. Interesującą atrakcją był również park linowy, na którym dzieci pokonywały tory przeszkód. Wizyta w Bajkowym Świecie była dla uczniów wielkim przeżyciem, które dostarczyło wiele radości i wrażeń.

Anna Łokieć

18-09-2021, Zbigniew Maruszewski