Wycieczka klasy III C do Parku Rozrywki i Miniatur w Krajnie

15 września 2021 r. uczniowie klasy III c byli na wycieczce w Krajnie. Naszym celem było zwiedzanie Parku Miniatur i zabawy na jego terenie. Park Miniatur to znakomite miejsce dla dzieci i dorosłych. Zgromadzone w jednym miejscu zabytki świata były dla dzieci wielką atrakcją. W ciągu dwóch godzin odbyły one podróż po Europie, Stanach Zjednoczonych, Egipcie, Azji. Uczniowie mogli podziwiać najsłynniejsze cuda architektury. Każdy mógł się poczuć jak olbrzym, spacerując obok wiernie odwzorowanych zabytków. Poza zabytkami bawiliśmy się w parku linowym i kinie 6D. Wycieczka była bardzo udana, dzień był piękny i słoneczny. Wszyscy, choć trochę zmęczeni, wróciliśmy do domu cali, zdrowi i pełni niezapomnianych wrażeń.

Wychowawca Monika Socha

19-09-2021, Zbigniew Maruszewski