Wycieczka rowerowa klasy III b do Kurozwęk

W dniu 22 czerwca 2021 r. wybraliśmy się na wycieczkę rowerową do Kurozwęk. Odpowiednio ubrani – w kaskach i kamizelkach odblaskowych, wyruszyliśmy spod szkoły o godzinie 9.00. Pod czujnym okiem Funkcjonariuszy Powiatowej Komendy Policji w Staszowie, którzy towarzyszyli nam podczas całej wycieczki oraz naszych rodziców, przebyliśmy ponad 8 kilometrów w jedną stronę. Mieliśmy ogromną frajdę, ponieważ Panowie Policjanci poprowadzili nas przez Rynek w Staszowie, gdzie wstrzymali ruch na czas naszego przejazdu. Po około 40 minutach byliśmy już w Zespole Pałacowym w Kurozwękach, gdzie czekała na nas pyszna pizza. Po posiłku, odpoczynku i zabawach wróciliśmy pod szkołę. Byliśmy zmęczeni, ale zadowoleni z naszej wyprawy!

Beata Gromniak

22-06-2021, Zbigniew Maruszewski