Wyniki konkursu plastycznego dla klas I –VII zorganizowanego przez bibliotekę szkolną na Święto Szkoły „Staszów - moja mała Ojczyzna”

Dnia 29.10.2021 roku komisja konkursowa, uwzględniając podane w regulaminie kryteria, wyłoniła zwycięzców i wyróżnionych w konkursie plastycznym. Na konkurs wpłynęło 115 prac.

W kategorii kl. I –III

• I miejsce – Franciszek Rak kl. I b, Szymon Orkisz kl. III c
  • II miejsce – Oliwia Skuza kl. I b, Witold Szczepański kl. III a, Jakub Kruciński kl.I a
  • III miejsce – Filip Szpak kl. I a, Kacper Kajda kl. II c, Martyna Rak kl. III c