Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Katyń w literaturze”

W Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Katyń w literaturze” organizowanym przez naszą Szkołę wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych z gminy Staszów. Honorowy patronat sprawował burmistrz Miasta i Gminy Staszów.

Wyniki konkursu:

I miejsce - Albert Czuba z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Oddziału Partyzanckiego AK „Jędrusie” w Smerdynie,

II miejsce ex aequo – Julia Kawalec z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Oddziału Partyzanckiego AK „Jędrusie” w Smerdynie oraz Emilia Maziarz z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Staszowie,

III miejsce ex aequo – Urszula Brocka z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Staszowie oraz Bartosz Sierant z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Czajkowie,

Wyróżnienie – Milena Zielińska z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Staszowie.

Wręczenie nagród nastąpi 13 kwietnia 2023 roku podczas uroczystości katyńskich w parku im. Adama Bienia w Staszowie. Wszystkim uczniom i ich opiekunom dziękujemy za udział, a laureatom gratulujemy zwycięstwa.

Zwycięską recytację można posłuchać, klikając poniższy link.

Organizatorzy Konkursu

04-04-2023, Zbigniew Maruszewski