Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego !!!

W środę 24 czerwca 2020 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 im. I. J. Paderewskiego w Staszowie odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, który jest przedstawicielem i głosem wszystkich uczniów. Jest też pomysłodawcą i współorganizatorem wielu szkolnych przedsięwzięć. Kandydaci prezentowali swoje programy na stronie internetowej szkoły. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie i nauczyciele Naszej Szkoły. W głosowaniu wzięło 141 osób, którzy wybierali swoich przedstawicieli spośród 2 kandydatów. Wszystkie głosy były ważne. Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego oraz Dyrekcja Szkoły czuwała nad prawidłowym przebiegiem glosowania.

Największą ilość głosów, 61,7 %, otrzymała Julia Brzyszcz z klasy VIIb, która tym samym została wybrana nową przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego. Zofia Kobiałka z klasy VII b , która uzyskała 38,3 % głosów obejmie funkcję zastępcy przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

Gratulujemy i życzymy wielu pomysłów i zapału do pracy w nowym roku szkolnym 2020/2021.

25-06-2020, Zbigniew Maruszewski