Wystawa prac plastycznych „MOJA BABCIA I MÓJ DZIADEK”

W dniach poprzedzających święto wszystkich babć i dziadków świetliczaki z klas pierwszych oraz klasy 2A z zaangażowaniem pracowały nad wykonaniem portretów swoich dziadków. Każdy z nich starał się, aby postać z rysunku jak najbardziej przypominała osobistą babcię czy dziadka. Podczas wykonywania prac rozmawialiśmy także o tym, za co kochamy naszych dziadków, co im zawdzięczamy i wspominaliśmy najwspanialsze chwile z nimi spędzone. Efekty pracy naszych uczniów znalazły się na wystawie prac plastycznych, którą na korytarzu szkolnym przez kilka dni mogli podziwiać ich koledzy, rodzice, jak również dziadkowie odbierający wnuki ze świetlicy.

Paulina Małas

Marta Pyrek-Januszewska

Wystawa prac plastycznych dzieci

Świetliczaki malujące dziadków