„Z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

W dniu 16.10.2019 r. na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Staszowie odbył się powiatowy turniej piłki nożnej „Z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. W turnieju tym wzięły udział trzy drużyny naszej szkoły. Uczniowie rywalizowali w kategorii U-10 (rocznik 2010-11), gdzie wystartowało trzy drużyny z powiatu. W kategorii U-12 (rocznik 2008-09) wystartowało aż jedenaście drużyn. Zwycięzca każdej grupy uzyskał awans do finałów wojewódzkich, które odbędą się wiosną przyszłego roku.

Awans do finału uzyskała jedna z naszych drużyn U-12 w składzie: Sowiński Filip, Bąk Michał, Sadłocha Bartosz, Zaliński Paweł, Konat Adam, Domagała Bartosz, Żyła Olaf, Szelongiewicz Dominik, Sobczyk Wiktor, Sutek Igor, opiekun: Izabela Trel.

Druga drużyna U-12 grała w składzie: Koryciński Bartłomiej, Kowalewski Wojciech, Kozłowski Michał, Soboń Jakub, Pitek Jakub, Zaczek Nataniel, Cepil Przemysław, Królikowski Maciej, Lipiec Patryk, Wydrzyński Wiktor, opiekun: Rafał Konat.

Drużyna U-10 grała w składzie: Drzymalski Michał, Basiński Maciej, Cecot Wojciech, Chrząstowski Kacper, Szudziński Szymon, Miodyński Bartosz, Bednarczyk Dawid, Willems Emiel, Falasa Brajan, opiekun: Rafał Konat.

Autor: mgr Rafał Konat

Więcej zdjęć >>