Z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku

"Z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" - turniej organizowany przez Polski Związek Piłki Nożnej. Nasi uczniowie już od kilku lat biorą udział w tym turnieju. Tak było i tym razem. Nasza szkołę reprezentowali chłopcy klas IV z rocznika 2011. Rozgrywali oni mecze w kategorii U-12 w której rywalizują uczniowie z roczników 2010/11. Mecze z udziałem naszej drużyny obfitowały w wiele sytuacji podbramkowych, goli, zwrotów akcji, ale także gry fair-play. Na stadionie Czarnych w Połańcu stawiło się 6 drużyn, które rozgrywały mecze „każdy z każdym”. Do finału awansowała drużyna Czarnych Połaniec, a nasza drużyna uplasowała się na III miejscu. Skład naszej drużyny: Maksym Bartoszak, Franciszek Belusiak, Mikołaj Krupa, Bartosz Kuczemski, Wiktor Kuraś, Jan Nahajczuk, Mikołaj Szcześniak, Karol Szostak, Piotr Zaczek, Wiktor Żal, opiekun Rafał Konat.

Rafał Konat

17-06-2022, Zbigniew Maruszewski