Z życia Pierwszaka

W klasie I a bardzo szybko mija czas. Tak niedawno rozpoczął się rok szkolny a w życiu pierwszaków wiele się wydarzyło: zajęcia w szkole, nauka i zabawa, spacery i wycieczki. Wszyscy uczą się czytać, pisać i liczyć, chętnie rysują i malują. Każdemu dopisuje dobry humor a w trudnych chwilach pomagają koledzy, koleżanki oraz pani. W pierwszym miesiącu roku szkolnego rozpoczęły się zajęcia nauki pływania, uczniowie odwiedzili też Bibliotekę Miejską. W poszukiwaniu jesieni oraz jej skarbów klasa I a udała się do parku. Ze znalezionych kasztanów i żołędzi powstały wspaniałe prace. Wszyscy starają się dobrze uczyć bo już wkrótce czeka ich pasowanie na ucznia.

Tekst. wych kl. I a

Foto. E. Brożyna