Zajęcia otwarte gości z Erasmus+

Filarem programu Erasmus+ jest dzielenie się wiedzą i swoim dziedzictwem kulturowym dlatego też w środę 6 listopada 2019 odbyły się lekcje otwarte, podczas których nauczyciele z krajów partnerskich prowadzili otwarte zajęcia związane z legendami.

Podczas zajęć w klasach 2c, 3c, 3d, 1c, 4a, 6a uczniowie rozwiązywali zagadki, wykonywali ciekawe prace plastyczne i poznawali europejskie legendy.

Lekcje były doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i porównania warsztatu pracy nauczycieli z różnych krajów europejskich.
Dziękujemy za współudział paniom: Barbarze Dorobek Skórskiej, Ninie Madyńskiej-Poniewierce, Izabeli Socha, Annie Walas, Barbarze Piotrowicz i Paulinie Reperowskiej.

Autor: mgr Justyna Szczepańska

14-11-2019, Marek Poniewierka