Zbiórka pieniężna na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt w Strzelcach

W dniach od 15 do 22 czerwca 2021r. na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. I.J. Paderewskiego w Staszowie z inicjatywy Sekcji Wolontariatu zostały przeprowadzone działania mające na celu zebranie funduszy na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt w Strzelcach. Zorganizowano zbiórkę pieniężną. Do akcji włączyli się pracownicy szkoły, uczniowie oraz ich rodzice. Zebrana suma 1070,66 złotych została przekazana Pani kierownik schroniska w dniu 30 czerwca 2021r. w obecności dyrekcji szkoły. Fundusze będą wykorzystane na zakup leków i szczepionek dla chorych zwierząt.

Wszystkim osobom zaangażowanym w akcję dziękujemy za pomoc i dobre serce.

Anna Dziewięcka – Fortuna

02-07-2021, Zbigniew Maruszewski