Zbiórka przyborów szkolnych i środków czystości dla dzieci z Domu Dziecka w Łoniowie

W dniu 23 września 2021 roku opiekun Sekcji Wolontariatu w naszej szkole, pani Anna Dziewięcka - Fortuna wraz z przedstawicielką społeczności uczniowskiej, uczennicą klasy III B Amelią Fortuna, przekazały podopiecznym Domu Dziecka w Łoniowie przybory szkolne i środki czystości. Przypomnijmy, że zbiórka wyżej wymienionych rzeczy w naszej szkole miała miejsce w dniach od 13 do 22 września 2021 roku. Dziękujemy wszystkim osobom za wsparcie i przyłączenie się do akcji.

Anna Dziewięcka - Fortuna

27-09-2021, Zbigniew Maruszewski