Zielona szkoła w Muszynie - klasa 3 a

Uczniowie klasy III a w dniach 30.05 – 02.06.2023 r. uczestniczyli w Zielonej Szkole w Muszynie. Był to czas kształtowania umiejętności działania w sytuacjach pozaszkolnych, zwiedzania, wędrówek z przewodnikiem i wspólnej zabawy. Podczas pobytu na Zielonej Szkole dzieci podziwiały piękne widoki z Jaworzyny Krynickiej oraz z Zamku w Rytrze. Uczniowie zwiedzili Krynicę-Zdrój, Stary Sącz i zachwycali się pięknymi Ogrodami Sensorycznymi w Muszynie. Doskonale poradzili sobie w grze terenowej pod hasłem „Wyprawa po skarb - śladami bociana Wojtka”. Był również czas na sprawdzenie swoich sił w strzelaniu do celu, w łucznictwie oraz w Paintballu. Dzieci brały udział w zajęciach plastycznych, podczas których wykonały ramki na pamiątkowe zdjęcia z Zielonej Szkoły. W drodze powrotnej uczniowie odwiedzili Kamianną, gdzie spotkali się z pszczelarzami, obserwowali życie rodzin pszczelich i degustowali miody. Zwiedzili również skansen w Nowym Sączu. Zadowoleni i pełni wrażeń wrócili do domów.

Ewa Marek

Wspólna fotografia na szczycie Jaworzyny Krynickiej

Uczniowie klasy III a pokochali Muszynę

2.	Dzieci z klasy III a podziwiają panoramę Muszyny z Ogrodów Sensorycznych