Zielony Dzień Dziecka z Nadleśnictwem Staszów – klasa 1 b i 2 b

Tegoroczny Dzień Dziecka uczniowie klasy II b i I b naszej szkoły świętowali w Nadleśnictwie Staszów. Uśmiechów w tym dniu było bez liku, a to dlatego, że organizatorzy zapewnili moc przeżyć i atrakcji dla dzieci. Słoneczna pogoda, świetne miejsce, a przede wszystkim organizacja na najwyższym poziomie zapewniły wszystkim uczestnikom wyśmienitą zabawę. Panie, które malowały uśmiechnięte buzie najmłodszych, niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, przeobrażały maluchy w kotki, motyle i księżniczki. Do dyspozycji dzieci był również dmuchany plac zabaw, na którym każdy mógł skakać, zjeżdżać na zjeżdżalni czy pokonywać tory przeszkód. Dużym zainteresowaniem najmłodszych cieszyły się również stoiska edukacyjne z zabawami i konkursami. Oczywiście nie zabrakło również przysmaków dla naszych najmłodszych – waty cukrowej i popcornu.

Dziękujemy pracownikom Nadleśnictwa Staszów za zaproszenie na tę imprezę.

Wychowawcy klasy I b i II b

Pamiątkowe zdjęcie z pracownikami Nadleśnictwa Staszów

Dzieci poznają oznakowanie pociętego drewna

Dzieci otrzymują pamiątkowe czapeczki z logo Nadleśnictwa Staszów