Kodowanie z Erasmusem+

Zakończyło się działanie A9 projektu Erasmus+ Zakodowane Legendy. W działaniu wzięło udział przeszło stu uczniów z klasy 2c, 5a, 5c, 5d, 6b, 6c, i 3D gimnazjum. Kodable to prosta aplikacja, która umożliwia rozpoczęcie przygody z programowaniem w niezwykle przystępny sposób. Podczas pracy z aplikacją uczniowie rozwiązywali zadania pomoc włochatej kulce Fuzzy wydostać się z labiryntu. Podczas działania zrealizowano Godzinę Kodowania oraz wygenerowano raporty aktywności poszczególnych klas.
Nauczyciele zaangażowani w działanie : Justyna Szczepańska (koordynator projektu), Nina Madyńska Poniewierka, Marek Poniewierka oraz Zbigniew Maruszewski.

13-12-2018, Marek Poniewierka